„Bajkowy bieg”

2 czerwca w ramach RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Bieganiaodbędzie się bieg integracyjny pn. „Bajkowy bieg”. Wydarzenie jest wynikiem podpisanego porozumienia o współpracy pomiędzy RESO Europa Service, a szkołą NTSP Bajka Suwałki. Celem biegu jest integracja osób z dysfunkcjami fizycznymi i psychicznymi z osobami zdrowymi.

Bieg ma charakter symbolicznego happeningu, nie będzie liczyć się czas ani lokata na mecie, ale integracja wszystkich biegaczy, tych młodszych i tych starszych.
Udział w biegu jest bezpłatny, zapraszamy więc do wzięcia udziału w biegu, bez względu na stopień sprawności czy wiek. W biegu mogą wystartować dzieci, dorośli, seniorzy, osoby pełnosprawne i z dysfunkcjami.

„Bajkowy bieg” rozpocznie się około godziny 18:30, a uczestnicy pokonają dystans 1 km. Na mecie wszyscy otrzymają wyjątkowe medale… z wizerunkiem bajkowej postaci.

Przed startem w Suwalskiej Ćwiartce lub Pogodne Suwałki TEAM, w ramach rozgrzewki, weźcie udział w „Bajkowym biegu” i pokażcie, że każdy może biegać – nie tylko osoby pełnosprawne.

Zapisy na bieg: https://bit.ly/2r3s8Xz

Pamiętajcie również aby przed biegiem odebrać numer startowy w Biurze Zawodów. 🙂