BIAŁO NIEBIESKI MIKOŁAJ

Biało Niebieski Mikołaj 2014

Już po raz trzeci pod egidą Fundacji PROMYK organizujemy zbiórkę słodyczy dla Podopiecznych z Domu Dziecka w Pawłówce. Chcemy sprawić dla Dzieciaków uśmiech przed  Świętami Bożego Narodzenia. Zbiórka odbędzie się w dniach 6 – 10 grudnia w C.H. Plaza obok Stokrotki.

Dodatkowo osoby, które chcą się włączyć w akcję, rzeczy mogą zostawiać codziennie do 11 grudnia w Sklepiku Wigier w Plazie, Centrum Trójki i siłowni Calypso. Mili widziane też będą pluszaki, gry i książki dla dzieci. W ramach zbiórki, na dzieci czekać będą nie tylko słodycze, ale i atrakcje sportowe, które zapewni sekcja kick boxing Panzer Suwałki. Jako organizatorzy chcemy młodszych rówieśników zarazić sportem.

W sumie w poprzednich edycjach udało się już zebrać prawie 300 kg słodyczy i kilka worków pluszaków, jako organizatorzy nie ukrywamy, że chcemy utrzymać i podnieść ten wynik, więc zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, instytucje, Suwalczan, którzy są związani z Wigrami, a przede wszystkim tych, których los innych nie jest obojętny.

biało niebieski 2015 plakat a4-3 zbiórkaa zbiórkaaa bn 2014

Dodaj komentarz