Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych w Polsce

Towarzystwo Amicus realizujące projekt Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych w Polsce ma przyjemność zaprosić członków, pracowników i współpracowników organizacji pozarządowych na WARSZTATY EDUKACYJNE do Suwałk.


„Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych w Polsce”, czyli co i jak zrobić, aby otrzymać środki z Unii Europejskiej na konkretne projekty.


Warsztaty skierowane są do osób, które mają zamiar aplikować o środki z funduszy europejskich oraz do osób, które do tej pory nie aplikowały lub poniosły porażkę w tym procesie. Warsztaty prowadzone są w niewielkich grupach tak, aby można było skonsultować własną koncepcję projektu, wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami. W sytuacji gdy proponujemy dwa lub więcej tematów warsztatów – proszę wskazać konkretny temat w formularzu rekrutacyjnym. Pozwoli nam to dostosować działania do potrzeb odbiorców.

Gwarantujemy pełne wyżywienie oraz dostęp dla osób z niepełnosprawnościami.

Istnieje także możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne, które odbędą się po zakończonych warsztatach.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie – proszę uzupełnić formularz rekrutacyjny widniejący na dole ogłoszenia. Osoby, które nie są jeszcze uczestnikami projektu muszą najpierw się do niego zarejestrować poprzez odpowiednią ankietę, a potem wypełnić formularz rekrutacyjny na jedno z organizowanych przez nas wydarzeń.

________________________________________

Termin warsztatów Suwałkach: 10 kwietnia 2017 r., godz. 9.00 – 16.00

Temat: Opracowanie budżetu projektowego, zasady konstruowania, kwalifikowalność wydatków.

Kliknij aby pobrać program warsztatów w pliku PDF


Warsztaty poprowadzi Alina Szklaruk – kliknij aby przeczytać informację o trenerkach.

________________________________________

Lokalizacja:

Centrum Trójki, ul. Kościuszki 71.

W razie pytań prosimy o kontakt: rekrutacja@ckngo.pl