Happening w Centrum Suwałk z Centrum 3:)

Dzisiaj braliśmy udział w happeningu, rozdając ulotki, rozmawiając i namawiając do wzięcia udziału w niedzielnej akcji na rzecz Norberta.

Całe wydarzenie uświetniły występy dzieci ze przedszkoli i szkół, które tańczyły, recytowały i śpiewały, wymachując balonikami z napisem:”To dla Ciebie Norbert”. To było wzruszające doświadczenie. Grał również wspaniały zespół KEYS, ludzie o wielkich sercach i równie niezwykłym talencie. Między zebranymi przechadzał się roześmiany Miś Uśmich. Było wesoło, było wzruszająco, gdyż połączyły nas sprawy ważne.

Dziękuję szczególnie Pani Marysi z Fundacji Promyk, która była współorganizatorem całego zamieszania, dzielnie i z uśmiechem na ustach informowała przechodniów o tym, że warto pomagać,   Kacperkowi Ł., który wspiera wszystkie dobre akcje, jest człowiekiem niezwykłym i cieszę się, że możemy z nim współpracować. Dziękuję również Kasi P., która miała masę pomysłów na rozdawanie ulotek. A także Krzyśkowi ze Stowarzyszenia Featon, którego psychologia i czar osobisty w dniu dzisiejszym się sprawdził.

Ale najbardziej dziękuję rodzinie Walijewskiej, Ziemia bez Was będzie miejscem, z którego się wyprowadzę:)

 

 

Dodaj komentarz