konkurs Barwy Wolontariatu

logo wolontariatu

Regionalne Centrum Wolontariatu w Suwałkach zaprasza do udziału w 14. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Barwy Wolontariatu

Do dnia 19 listopada 2015 roku zgłaszać można kandydatów do wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu, w którym wyróżnia się osoby zaangażowane w różne formy działalności wolontarystycznej.

Konkurs jest okazją aby pokazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego oraz w sposób szczególny podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym  z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi.

Dzięki nadsyłanym zgłoszeniom, organizatorzy mają okazję nagradzać ciekawe postaci wolontariuszy, którzy pomagają zarówno w pracach biurowych, jak i tych którzy biorą udział w terapiach dzieci niepełnosprawnych, ochotników pomagających w organizacji imprez sportowych, wydarzeń okolicznościowych, konferencji, udzielają porad prawnych, odwiedzają pensjonariuszy hospicjów i szpitali i wiele, wiele innych.

ETAPY KONKURSU

Konkurs ma charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie – regionalnym, wybrani zostaną lokalni laureaci I, II i III miejscana poziomie województw. Ich zgłoszenia zostaną przekazane do etapu ogólnopolskiego. Kapituła Ogólnopolska wskaże 10 kandydatur nominowanych do wyróżnienia na poziomie ogólnopolskim.

Spośród tych kandydatur, wybrani zostaną laureaci Konkursu, a ich sylwetki zaprezentowane podczas uroczystej Gali Wolontariatu.

szczegóły: http://wolontariatpodlaski.pl/regionalne-centrum-wolontariatu-w-suwalkach-zaprasza-do-udzialu-w-14-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-barwy-wolontariatu/ 

Dodaj komentarz