NASZ BOHATER

Komisja konkursowa w składzie: Fundacja Lilia, Fundacja Zwierzęta Niczyje, Fundacja Promyk i Centrum Trójki bohaterem października jednogłośnie wybrała Pana Dariusza Mazura prezesa Oil Transfer Development i Wigier Suwałki.
Pan Dariusz to człowiek niezwykły, który odniósł sukces zawodowy, jednak jest przy tym bardzo skromny i wrażliwy na problemy innych. Wielokrotnie bezinteresownie pomagał dzieciakom pochodzącym z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym i wychowujących się na blokowiskach. W tym roku dla grupy 30 dzieci ze świetlic środowiskowych pomógł zorganizować wyjazd na Stadion Narodowy na mecz Polska – Szwecja, dając im możliwość zobaczenia kawałka świata, do którego nie mają dostępu na co dzień. Pan Dariusz włącza się we wszelkie akcje pomocowe: wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a także Szlachetną Paczkę, udziela się charytatywnie, gdy tylko ma ku temu możliwość.
Czekamy na kolejne zgłoszenia kandydatów do tytułu NASZEGO BOHATERA. Wystarczy wysłać maila na adres: biuro@centrum3.suwalki.pl opisując zasługi i działania wybranego kandydata.

Dodaj komentarz