NASZ BOHATER

Pomysł na wyróżnianie zwykłych ludzi nie jest pomysłem nowym, ale doświadczamy często, że nagradzanie innych zostało wypaczone przez układy i układziki.

Chcemy mieć realny wpływ na świat za naszym oknem, chcemy wyróżniać ludzi, którzy zasługują na to, wcale nie szukając poklasku. Dlatego skład Komisji Konkursowej nie jest przypadkowy – są przedstawiciele zarówno młodzieży, obrońcy praw zwierząt, a także członkowie organizacji angażujący się w sprawy społeczne. Zasiada w niej: Łukasz Nadziejaprezes Zarządu Fundacji Lilia, Anna Walijewska-Maksymowiczwiceprezes Zarządu Fundacji EGO, a zarazem przedstawicielka CENTRUM 3, Anna Walijewskawiceprezes Zarządu Fundacji Zwierzęta Niczyje, Wojciech Zoń pełnomocnik Prezydenta Miasta Suwałk ds. Młodzieży oraz Paulina Jasionowskauczennica Zespołu Szkół nr 2.

Bohaterem minionego miesiąca został Pan Grzegorz Kalejta, którego wyróżniliśmy ze względu na zaangażowanie w pracę z młodzieżą i wspieranie inicjatyw młodego pokolenia, a także wieloletnią działalność na rzecz naszego miasta.

Kolejne obrady Komisji już w listopadzie, czekamy na zgłoszenia:)

1381680_178081985714192_1755486057_n

 

Dodaj komentarz