Pomoc dla Brygidy Dębowskiej

Fundacja Promyk z siedzibą w Suwałkach, zwraca się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli i wielkiego serca o pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie Brygidy Dębowskiej.

Brygida ma 34 lata i w 2008r. rozpoznano u niej białaczkę włochato-komórkową, która jest rzadko spotykana u młodych osób. Leczenie chemioterapią nie przynosi rezultatów i do tej pory miała już 4 nawroty choroby. Leczenie jej choroby w Polsce zostało wyczerpane. W związku z możliwością wzięcia udziału w eksperymentalnym badaniu klinicznym w Stanach Zjednoczonych, które jest jedyną szansą, kobieta chciałaby podjąć się leczenia. W Polsce nie ma takich warunków w ramach importu docelowego (lek jest niezarejestrowany), ani w ramach niestandardowej chemioterapii. Potrzebne są więc środki finansowe na kilkumiesięczny wyjazd do USA m.in. przeloty, mieszkanie, wyżywienie, dodatkowe konsultacje lekarskie czy inne nieprzewidziane okoliczności, co będzie stanowiło kwotę, której nie jest w stanie sobie sama zapewnić.

Każda forma pomocy finansowej przybliża Brygidę do możliwości podjęcia leczenia, a to da jej szansę na powrót do zdrowia i normalnego życia.
Z całego serca, dziękujemy za pomoc i wsparcie.

http://www.fundacjapromyk.pl/

Wpłaty proszę kierować na konto:
FUNDACJA PROMYK
Z dopiskiem: pomoc Brygidzie
BS Rutka Tartak 77936700070010001970870001

PRZELEWY ZAGRANICZNE: Bank BBS S.A.
S.W.I.F.T. code:POLUPLPR

Nr rachunku: PL77936700070010 0019 7087 0001
dla Brygidy

Dodaj komentarz