Rusza nowa edycja TechKlubów!

TechKluby szykujemy ponownie w 16 miastach w całej Polsce. Tym razem we współpracy z naszym partnerem merytorycznym – projektem Google Internetowe Rewolucje . I to właśnie doradcy Internetowych Rewolucji podczas spotkań pomogą Wam przeanalizować obecność Waszych organizacji w sieci oraz podpowiedzą, w jaki sposób skuteczniej docierać do odbiorców i jakich narzędzi do tego używać. Pierwsze wydarzenia już w połowie października – w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Suwałkach, Koszalinie i Olsztynie. Serdecznie zapraszamy!

W Suwałkach spotykamy się w Centrum Trójki 13 października 2017 o godzinie 16:00 szczegóły i zapisy: http://sektor3-0.pl/techklub/suwalki/

Szczegóły spotkania zdradza również krótki film w tym artykule 🙂

Czego dowiecie się podczas TechKlubów?

Podczas TechKlubów odbędą się warsztaty w trakcie, których dowiecie się: jak poprawić widoczność organizacji w internecie, jak
zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, jak korzystać z Google Analytics, jak komunikować się w mediach  społecznościowych, a takżę wiele innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKluby to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości i poszerzenia zakresu funkcjonowania sieci.

Wszystkie informacje na temat spotkań znajdziecie na stronie internetowej programu Sektor 3.0 w zakładce TechKluby. Wybierając
odpowiednie miasto, poznacie terminy i tematy poszczególnych wydarzeń. Ich pełna lista zostanie zaktualizowana niebawem – już teraz możemy jednak zdradzić, że kolejne spotkania odbędą się w listopadzie w Białymstoku, Zielonej Górze, Szczecinie, Wrocławiu, Cieszynie, Bydgoszczy, Lublinie i Poznaniu.

Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Podczas nowej edycji TechKlubów położymy jeszcze większy nacisk na sieciowanie i wymianę wiedzy – tak, żebyście mieli okazję lepiej się poznać i wzajemnie inspirować doświadczeniami i pomysłami. A w rezultacie – by jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie osób zaangażowanych w działania trzeciego sektora.

TechKluby będą odbywały się w tej edycji co dwa miesiące, nastąpi też mała zmiana w lokalizacji – z mapy spotkań znikną Gliwice, do listy dołączy natomiast Cieszyn.

Co już za nami?

Ponad 4000 uczestników, 144 spotkania, ponad 300 prelegentów. A do tego niesamowita atmosfera stworzona przez społeczność entuzjastów nowych technologii i ciekawe, aktualne tematy. Grywalizacja, big data, social media, zarządzanie projektami, nowe narzędzia komunikacji – to tematy, o których można było posłuchać podczas poprzedniej edycji TechKlubów, które odbyły się w 16 miastach w całej Polsce.

TechKluby działają od 2014 roku. Są przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono
specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Idea TechKlubów powstała w Stanach Zjednoczonych, gdzie społeczność technologicznych entuzjastów spotyka się na cyklicznych wydarzeniach w celu podnoszenia swoich kwalifikacji i sieciowania. Partnerami poprzednich edycji były m.in firmy: Microsoft, Intel, Nokia oraz DELab.

Do zobaczenia na spotkaniach entuzjastów nowych technologii!