Tech Klub Suwałki rusza ponownie, tym razem omówimy między innymi portal www.zbiorki.gov.pl

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejne spotkanie TechKlubu Suwałki. 

Spotkanie odbędzie się w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Suwałkach 3 września 2014 roku o godzinie 17.00.

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.  TechKluby to nieformalne spotkania skupiające przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych, biznesu i środowiska akademickiego.

Celem, który zamierzamy osiągnąć w ramach TechKlubu Suwałki, jest stworzenie i umocnienie sieci osób zainteresowanych ICT w regionie, poszerzenie wiedzy z zakresu wykorzystania nowych technologii oraz wymiana doświadczeń dotyczących ich roli, szczególnie w kontekście trzeciego sektora.

Grafika - FB i mailing2

W trakcie spotkań praktycy-specjaliści wyjaśniać będą zagadnienia związane z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, pokażą jak ich zastosowanie może usprawnić codzienne działania.

Trzecie spotkanie TechKlubu Suwałki już 3 września 2014 o 17.00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Centrum 3” ul. Kościuszki 71. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa, skorzystania z okazji do networkingu, poznania nowych perspektyw lub podzielenia się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami.

 

Rezerwacji bezpłatnego biletu dokonuje się klikając w link http://techklubsuwalki-1.evenea.pl/   , który przekieruje Państwa do strony wydarzenia na portalu Evenea. Prosimy o bezpłatną rejestrację przez ten link, tylko ta forma gwarantuje Państwu uczestnictwo w spotkaniu TechKlubu.

Organizatorem Suwalskiej edycji Tech Klubów jest Stowarzyszenie Kulturalne KOSTROMA

kostroma_logo_male

Dodaj komentarz