Wolontariusz poszukiwany

Fundacja Dziecięca Fantazja poszukuje Wolontariuszy

baner_2013

Fundacja Dziecięca Fantazja, Organizacja Pożytku Publicznego, od prawie 10 lat wnosi radość w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi, poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji.
Poszukujemy wolontariuszy do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej przeprowadzanej w 43 marketach OBI w całym kraju w weekendy od 20 lipca 2013 do lutego 2014 r.

Wolontariusz – koordynator – zadania:
• Współpraca z Fundacją oraz wolontariuszami.
• Wdrożenie i przygotowanie wolontariuszy do pracy, nadzorowanie pracy wolontariuszy.
• Wspieranie fundacji w poszukiwaniu/ prowadzeniu naboru wolontariuszy w danym regionie.
Koordynatorem wolontariuszy powinna zostać osoba pełnoletnia, która jest obowiązkowa i ma do tego przekonanie. Powinna być to osoba pełna entuzjazmu i empatii. To od tej osoby wolontariusze zarażać się będą zapałem i pasją pracy na rzecz Fundacji i jej podopiecznych.
Wolontariusz – zadania:
Zachęcanie klientów marketu do przyłączenia się do akcji i zakupienia za symboliczną złotówkę ekskluzywnego magazynu o wystroju wnętrz, w którym klienci znajdą atrakcyjne oferty, rabaty i wiele pomysłów na urządzenie domu czy ogrodu. Dochód ze sprzedaży
w całości będzie przeznaczony na działalność Fundacji Dziecięca Fantazja, którą jest spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.
Terminy akcji:
Każdy weekend od 20 lipca 2013 do lutego 2014 r. w godzinach: 11:00-15:00, 15:00-19:00 oraz inne terminy zaproponowane przez wolontariuszy.
Na życzenie wystawiamy zaświadczenia za udział w wolontariacie, dzięki któremu przysługują dodatkowe punkty przy rozpatrywaniu podań do szkół średnich i wyższych *
Adresy marketów znajdziesz tutaj
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres email wolontariat@f-df.pl z dopiskiem „wolontariusz OBI – nazwa miasta”
„wolontariusz-koordynator OBI – nazwa miasta”
W treści zgłoszenia prosimy o podanie: imienia, nazwiska, wieku, numeru telefonu kontaktowego. Osoby niepełnoletnie przed przystąpieniem do wolontariatu prosimy koniecznie o przesłanie na maila zgody rodziców.
Zgłaszając się pomożesz dać radość nieuleczalnie chorym dzieciom. Dzięki Twojej pomocy i pracy będziemy w stanie spełnić więcej cudownych dziecięcych fantazji i pragnień.

* Zaświadczenia wystawiane są po odpracowaniu przynajmniej 16 godzin

Dodaj komentarz