Zbiórka książek i zabawek

logo Fundacji Globmedis

Suwalska Fundacja Ochrony Zdrowia „ GLOBMEDIS” zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w akcji pod nazwą „Zabawa -zdrowa sprawa”.

Głównym obszarem działalności Fundacji jest ochrona, promocja i profilaktyka zdrowia oraz wszechstronne działania na rzecz osób chorych. Fundacja działająca na obszarze miasta oraz gminy Suwałki, zmierza do objęcia wsparciem wszystkich potrzebujących.

Zabawa -zdrowa sprawa”, ma na celu uświadomienie potrzeby pomocy dzieciom przebywających w oddziałach szpitalnych, jak również innych placówkach pomocowych na terenie Suwałk. Wiadomo, że dzieci szybciej zapomną o chorobie, bólu i zabiegach i o tym, że są wiele dni poza domem, często bez mamy i taty w momencie, kiedy będą mogły spędzić czas na grze z innymi dziećmi czy też zagłębią się w lekturę ulubionej książki. Dlatego też w dniach od 1 do 22 grudnia 2015 r., fundacja GLOBMEDIS będzie prowadzić zbiórkę książek, gier planszowych, klocków, kolorowanek, kredek i innych materiałów piśmienniczych dla małych pacjentów suwalskich szpitali oraz placówek pomocowych.

 

Dodaj komentarz